Skip navigation

 
Currently Being Moderated

Waarom is er geen Bravia TV discussie topic?

Onderwerp gestart op Dec 4, 2010 4:17 PM , laatste reactie op Nov 3, 2011 3:46 PM

in TV & Home Cinema > Bravia
Adriek1 23 posts sinds
Dec 4, 2010

De ondersteuning van Bravia valt me tot nu toe een beetje tegen van Sony.

In de forums zie ik alleen computer gerelateerde topics

 

- het aanbod aan internetvideo wordt nauwelijks vernieuwd

- gadgets worden alleen in de duurdere series ondersteund (alsof de gewone modellen niks kosten...)

 

Kom op Sony - Jullie zijn een klasse merk en kunnen veel beter!


  • 3 posts sinds
    Dec 4, 2010
    Geschreven op Dec 4, 2010 7:17 PM

    Wordt misschien inderdaad wel eens tijd i.v.m. het installeren van C+ cam van ziggo. Dit geeft nog al eens klachten bij de KDL-serie. Deze worden nl. wel door Ziggo ondersteund, maar ik heb bij de KDL 32EX600 met de nieuwste firmware van 18-11-2010 nog steeds dat de kaart een authenciteit controlle uitvoert nadat de tv op standby gestaan heeft of uit geweest is.

     

    In de verschillende fora lees je dat dit een probleem is bij veel van de led tv's uit de KDL serie. Waarom heeft de ene tv dit probleem en waarom een ander uit dezelfde serie niet?

     

    Wie heeft dit probleem ook? Laat het in dit topic dan weten en wie heeft daar een verklaring voor en natuurlijk nog beter wie komt met een oplossing.

    Een heleboel KDL-bezitters zitten op het juiste antwoord te wachten.


  • tweety2b 344 posts sinds
    Jul 31, 2006
    Geschreven op Dec 6, 2010 11:02 AM

    Hi Adrie,

     

    Even snel een update over het verder uitrollen van het Forum in Europa.

    We hebben een confirmatie dat de Nederlandse versie van het Bravia, Reader, Audio en Camera gedeelte gepland staat voor 15 December dit jaar ;-)

    Allemaal vingers kruisen dat alles goed gaat.

     

    Met vriendelijke groeten,

    Nico

     

    European Forum en Communities Manager


    Nico Henderijckx - Sony European Forum & Communities Manager
  • Reneweesp 5 posts sinds
    Dec 6, 2010
    Geschreven op Dec 7, 2010 11:22 AM

    Inderdaad erg triest temeer omdat er bij mijn NX700 geen fasoenlijke handleiding zit en die nergens is te downloaden. Kom niet aan met de iManual want die is te triest voor woorden (ook de gedownloadde versie).

    Probeer maar eens een stad aan de standaard 3 steden in de weather widged toe te voegen. Weghalen staat beschreven maar helaas toevoegen niet.

     

    WTF

     

    Message was edited by: Reneweesp


  • 4 posts sinds
    Dec 2, 2010
    Geschreven op Dec 7, 2010 8:47 AM

    Ook voor wat betreft het streamen van video's naar mijn nieuwe Sony Bravia KLD 40EX500 vanaf een DLNA gecertifceerde server op een Western Digital ShareSpace Netwerk Attached Storage device over m'n netwerk met TwonkyMedia zou ik wel wat ondersteuning van Sony of andere gebruikers kunnen gebruiken!


  • 2 posts sinds
    Dec 7, 2010
    Geschreven op Dec 7, 2010 9:29 AM

    Ik heb, sinds de laatste update, weer problemen met de Decodering van kanalen.

     

    Firmware PKG4.085EUL-0108 is de laatste, met de Firmware PKG4.077EUL-0108 was dit probleem er niet.

     

    Wie heeft dit nog meer? Ik heb een KDL40HX700


  • Reneweesp 5 posts sinds
    Dec 6, 2010
    Geschreven op Dec 7, 2010 11:36 AM
    • - Video: AVCHD- of MPEG2-formaat (kan in sommige gevallen niet worden afgespeeld)

    Er zijn een paar goed dnla servers voor de bravia series.

     

    1) gratis PS3 media server http://ps3mediaserver.org/forum/viewtopic.php?f=2&t=3217

    • 2) Wild Media Server (2 weken uitprobeer versie tevens t/m 10-01-211 reductie in licentie aanschaf).
    • http://www.wildmediaserver.com/ deze is verreweg de meest uitgebreide dnla server die ik gezien heb.

  • Reneweesp 5 posts sinds
    Dec 6, 2010
    Geschreven op Dec 7, 2010 11:42 AM

    Dat 'probleem' heb ik meer gelezen op diverse forums. Dat jij nog kon updaten! Mijn NX700 weigerde PKG4.085EUL omdat ik al een 1.08 versie had zo zei de tv. Beide updates zijn uit de 1.08 serie en de PKG4.085EUL lostte alleen iets met IP tv op.

     

    Message was edited by: Reneweesp


  • 4 posts sinds
    Dec 2, 2010
    Geschreven op Dec 7, 2010 5:43 PM

    @Rene,

     

    Bedankt voor je tips. Echter, ik heb een gecertificeerde DLNA server (TwonkyMedia op een Western Digital ShareSpace) maar 't is m'n Sony KDL 40EX500 die weigert videos van het MPEG2-PS formaat weer te geven (AVCHD-bestanden heb ik niet dus dat kan ik ook niet testen) terwijl dat volgens de specificaties wel zou moeten kunnen. Voor foto's en muziekbestanden werkt het wel goed.

     

    Waar zit 'm de kneep; iemand een idee of suggestie? B.v.d.!


  • Reneweesp 5 posts sinds
    Dec 6, 2010
    Geschreven op Dec 7, 2010 6:11 PM

    Anthonie,

     

    De kneep zit um cker in de gebruikte codec. Kan TwonkeyMedia geen ander transcoder "profiel" koppelen aan een bestand/map? Want blijkbaar wordt er 'verkeerd' uitgestuurd naar de Bravia toe. Sony zelf, geeft al aan dat mpeg2 problemen kan opleveren. En anders een testbestand zelf met een andere codec decoderen en kijken wat dat oplevert.

     

    Message was edited by: Reneweesp


  • 4 posts sinds
    Dec 2, 2010
    Geschreven op Dec 7, 2010 7:28 PM

    Rene, bedankt voor het meedenken. De kneep zit 'm (inderdaad) waarschijnlijk in de codec en aan de kant van de Sony. Ik heb een reeks aan videoformaten en codecs geprobeerd maar de TV vertikt het er ook maar één van weer te geven. Sterker nog, de TV kijkt in de verkeerde directory (daar waar de foto's staan) maar als ik daar dezelfde video in verschillende formaten (.vob, .mp4, .mpeg, .m2p, ...) zet, herkent de TV er geen enkele. Ik heb Sony Nederland ook al een  mail gestuurd maar tot op heden geen geschikte reactie. Lijkt er op dat DLNA-compliancy door Sony voor interpretatie vatbaar is...


  • 1 posts sinds
    Dec 14, 2010
    Geschreven op Dec 14, 2010 8:57 PM

    ik heb dezelfde TV 40HX700 en dezelfde software pkg4.085eul-0108 en sinds een paar dagen problemen met de CI+ module, wordt niet herkend, niet gedetecteerd door de tv na uit of in steken van de module. Na een aantal keer weer wel en draait alles weer als een zonnetje, echter een half uur later na in/ uitschakelen/ standby weer geen herkenning van de module??

    iemand een idee??

    gr rob..


  • 1 posts sinds
    Jan 10, 2011
    Geschreven op Jan 10, 2011 4:08 PM

    Ik heb de bravia kdl40EX701 de televisie valt regelmatig weg vaak met de boodschap dat de module niet wordt herkend. Heel vervelend. Graag advies

     

    L.oes

     

    Message was edited by: csander24


  • 2 posts sinds
    Mar 19, 2011
    Geschreven op Nov 3, 2011 3:46 PM

    Ik herken dit probleem, kan alles afspelen op mijn Bravia, behalve eigen video's. Alle formats die compatibel zijn met Deze Sony geprobeerd, via de server Twonky, maar het werkt nog steeds niet.


Delen