- Home
- > Pers

My Sony:
Meld u nu aan voor het actueelste nieuws, exclusieve aanbiedingen, ondersteuning en nog veel meer. Registreer uw product in slechts een paar klikken.
Aanmelden/registreren
Pers

Sony komt met twee 2.1 kanaals pc-luidsprekersystemen
Veel vermogen en geschikt voor PlayStation, iPod en iPhone
2-sep-2009
Badhoevedorp 2 september 2009 - Sony brengt twee nieuwe pc-luidsprekersystemen op de markt om optimaal te genieten van games, films en muziek. De SRS-GD50iP heeft tevens een docking station voor iPod en iPhone (3G en 3GS). De SRS-DB500 'MU-TI-KI' heeft een totaal vermogen van 300 Watt.
SRSGD50iP voor iPod en iPhone
De SRS-GD50iP is 2.1 kanaals-luidsprekersysteem en versterkt het geluid van mac of pc. De luidsprekerset heeft een 40Watt subwoofer en 2x10Watt satellietluidsprekers. Het systeem heeft een docking station om muziek van een iPod of iPhone, te versterken, de iTunes muzieklijst te synchroniseren en tevens de batterij op te laden. Handige knoppen als volume en bass zitten op de docking. Daarnaast is via de audioplug een mp3-sperler of andere audiobron aan te sluiten. Een draadloze afstandsbediening en headset worden met de luidsprekerset meegeleverd.
Krachtig geluid van de SRS-DB500
De 2.1 kanaals SRS-DB500 heeft een 150Watt subwoofer met een 160 mm driver. Deze subwoofer beschikt over de krachtige S-master digtale versterkingstechnologie. Gecombineerd met de 2x75Watt satelliet luidsprekers ontstaat een optimaal geluid. Het 'Deco' lichtsysteem met drie verschillende standen geeft muziek, films en games een extra effect.
Met de draadloze afstandsbediening zijn zowel lichteffecten, de audioknoppen als de aangesloten audioapparatuur te bedienen. Via de RCA/stereo mini plug is dit systeem eenvoudig op een spelcomputer, pc of televisie aan te sluiten
Sony, duurzaamheid en het milieu
Per product werkt Sony een eco-strategie uit op basis van de pijlers Proces, Product en Planeet. Alle inspanningen op dit gebied zijn terug te vinden op www.sony.nl/eco.
Prijs en beschikbaarheid
De SRS-DB500 'MU-TE-KI' en de SRS-GD50iP geschikt voor iPod en iPhone zijn vanaf september verkrijgbaar.
De SRS-DB500 'MU-TE-KI' kost 199 euro ('MU-TI-KI' is de Japanse vertaling van 'onoverwinnelijk'.)
De SRS-GD50iP kost 199 euro






