€ 400,00 (inclusief btw) |
WX500-compactcamera met 30x optische zoom
Verbeter heel gemakkelijk uw selfies. Het lcd-scherm is 180 graden kantelbaar zodat u heel eenvoudig ziet hoe u er op komt te staan. Dit is de nieuwe WX500 van Sony, de kleinste camera ter wereld met de geweldige prestaties van een ZEISS®-lens met 30x optische zoom. Met zo veel creatieve mogelijkheden in uw handen wordt elke afbeelding nog beter.
De symbiose van een zeer hoogwaardige CMOS-beeldsensor, een bliksemsnelle beeldverwerkingsprocessor en een legendarische lens: de nieuwste optische en technologische ontwikkelingen in een verbazingwekkend compact formaat.
De Zeiss® Vario-Sonnar® T*-lens met 30x optische zoom staat voor de volgende generatie high-precision optica waarmee u scherpe, loepzuivere beelden binnen een bereik van 24-720 mm vastlegt.
De legendarische kwaliteit van ZEISS® zorgt voor briljante scherpte, rijk contrast en minimale vervorming.
Een Exmor R®-CMOS-sensor met 18,2 effectieve megapixels en achtergrondverlichting vangt meer licht voor mooiere details in elke opname.
Het resultaat: realistischere details en kleuren in afbeeldingen met minder diffractie en ruis.
Leuke selfies, portretten en nog veel meer: nooit waren ze zo gemakkelijk te maken dankzij het flexibele, volledig kantelbare lcd-scherm, de aanpasbare functies en de gemakkelijke retoucheeropties.
Een verbeterd algoritme voor detectie van ruimtelijke objecten zorgt voor een meer optimale en nauwkeurige lensaandrijving om autofocus nog sneller te maken, zodat meer vergankelijke momenten eenvoudig zijn vast te leggen.
Wilt u de actie snel delen of wilt u het met hogere resolutie opslaan om te bewerken? U kunt eenvoudig de indeling, modus, belichting of andere instellingen bepalen en dan met opnemen beginnen.
Maak opnamen in XAVC S- of AVCHD-indeling voor films met hoge resolutie en als mp4-bestand.
Intelligent Active Mode met beeldstabilisatie over 5 assen en frame-analyse.
Dankzij de hoge batterijcapaciteit, connectiviteit voor mobiel delen en het slimme, compacte ontwerp kunt u de WX500 van Sony gemakkelijk meenemen voor urenlang plezier, waar u ook heen gaat.
Voel de kracht—leeft lang, werkt hard en blijft sterk
Met een volle batterij kunt u ongeveer 400 foto's maken of 75 minuten filmen. Zo gaat er nooit een mooi film- of fotomoment verloren.
Met Wi-Fi®-connectiviteit met iOS en Android-smartphones voor camerabediening en eenvoudig delen van foto/video's. Naast Wi-Fi®-ondersteuning voor smartphoneverbinding maakt NFC-technologie ook een 'One-touch connection' mogelijk met compatibele Android-smartphones en -tablets. Houd de apparaten kort tegen elkaar aan om verbinding te maken, zonder installatie.
Camera-apps van PlayMemories
Gebruik de gratis camera-app Mijn beste portret van PlayMemories om de huid helderder en zachter te maken en lichteffecten aan selfies en portretten toe te voegen die ogen laten sprankelen.
*Opmerking: beschikbaarheid verschilt per regio.
Voeg effecten toe die huid verzachten en verhelderen en ogen laten spreken.
Bedien de belichting en sluiter en ontvang foto's met een smartphone.
Zet automatisch na uitschakeling foto's over naar een mobiel apparaat.
Kies de camerakleur die bij uw stijl past: zwart, wit of rood.
Met een optionele accessoireset met zachte behuizingshoes, lenshoes en schouderband (draagtas LCJ-HWA, beschikbaar in drie kleuren) bewaart u uw camera in stijl. De behuizingshoes hoeft niet te worden verwijderd tijdens het fotograferen.
Dit product is compatibel met Final Cut Pro X en iMovie.
Specificaties en kenmerken
- Type sensor
- Type 1/2.3 (7,82 mm) Exmor R®-CMOS-sensor
- Aantal pixels (effectief)
- 18,2 MP
- ISO-gevoeligheid (foto's) (Recommended Exposure Index)
- ISO 80-12.800