Artikel-ID : 00257548 / Laatst gewijzigd : 01-09-2026Afdrukken

    Er is geen geluid, gedempt geluid of ruis te horen bij het aansluiten van de hoofdtelefoonkabel.

    Het kan zijn dat u geen geluid, gedempt geluid of ruis hoort als de stekker van de hoofdtelefoonkabel niet volledig in de ingang van de hoofdtelefoonkabel is gestoken. Om dit te voorkomen, moet u ervoor zorgen dat de stekker stevig en volledig is aangesloten.

    Opmerking voor 1000X THE COLLEXION Schakel de hoofdtelefoon in voordat u hem gebruikt.

    Opmerkingen:

    • Zorg ervoor dat u de I-vormige stekker in de headset en de L-vormige stekker in het aangesloten apparaat steekt.
    • Dit probleem kan zich ook voordoen als de L-vormige stekker niet goed is aangesloten. Haal de L-vormige stekker ongeveer drie keer uit het aangesloten apparaat en steek hem er vervolgens stevig in.
    • Als de stekker niet schoon is, kan het geluid mogelijk niet goed hoorbaar zijn. Maak de stekker van de headset regelmatig schoon met een droge doek.

    Dit artikel is automatisch vertaald. In machinevertalingen wordt geen rekening gehouden met context en de vertalingen vormen daardoor misschien niet een perfecte weerspiegeling van de Engelse tekst.