Artikel-ID : 00401411 / Laatst gewijzigd : 05-06-2026Afdrukken

Het geluid van de subwoofer of achterluidspreker valt weg of maakt ruis wanneer deze rechtstreeks op Sony is aangesloten BRAVIA Tv via wifi

    Als het geluid wegvalt of er ruis uit de subwoofer of achterluidspreker komt, probeer dan de volgende stappen:

    1. Plaats het luidsprekersysteem uit de buurt van apparaten die elektromagnetische straling uitzenden, zoals een draadloos LAN-apparaat of een magnetron.
    2. Verwijder eventuele obstakels tussen de soundbar en de subwoofer of achterluidspreker, of verplaats de soundbar en luidsprekers weg van het obstakel.
    3. Plaats de soundbar en de subwoofer of achterluidspreker dichter bij elkaar.
    4. Om interferentie te verminderen die kan optreden van een nabijgelegen apparaat op dezelfde draadloze LAN-verbinding als de soundbar en luidsprekers, kunt u de netwerkverbinding van de andere apparaten wijzigen (BRAVIA TV, Blu-ray Disc Speler, enz.) naar een bekabeld LAN.
    5. Reset de soundbar of het home cinema-systeem.
      Voor meer informatie over het resetten van de soundbar of het home cinema-systeem, raadpleeg het artikel ' De soundbar of het home cinema-systeem resetten' .

    Dit artikel is automatisch vertaald. In machinevertalingen wordt geen rekening gehouden met context en de vertalingen vormen daardoor misschien niet een perfecte weerspiegeling van de Engelse tekst.