Artikel-ID : 00375717 / Laatst gewijzigd : 07-01-2026Afdrukken

Tijdens het gebruik van een USB-transceiver wordt video die via de wifi van de smartphone wordt ontvangen verstoord of kan er geen verbinding worden gemaakt (INZONE H9 II)

    Omdat de USB-transceiver (draadloze 2,4-GHz-verbinding) dezelfde frequentieband gebruikt als het draadloze LAN (2,4 GHz), kan de video op de smartphone worden onderbroken of niet worden weergegeven als gevolg van radio-interferentie. Probeer in dat geval het volgende:

    • Ga naar een locatie met een goede draadloze LAN-radio-omgeving, bijvoorbeeld in de buurt van een draadloos LAN-apparaat.
    • Wijzig de frequentieband die door de smartphone en het draadloze LAN-apparaat wordt gebruikt naar 5 GHz (IEEE 802.11ac). Raadpleeg voor meer informatie de gebruiksaanwijzing die bij het draadloze LAN-apparaat is geleverd.