De webapp start niet wanneer u verbinding maakt vanaf een Android 11-apparaat (bijv. tablet of smartphone)
Het Android 11-besturingssysteem ondersteunt niet het multicast DNS-protocol mDNS-protocol dat nodig is om de webapp te starten en start niet, zelfs niet als u de QR-code leest of de URL van de QR-code handmatig invoert.
Gebruik een computer, tablet of smartphone met iPadOS 15 of Android 12 OS of hoger.
Als u de webapp wilt starten op het Android 11-besturingssysteem, voert u de volgende URL in de Chrome-adresbalk in: https://(IP-adres van de camera)
Opmerking: Volg deze stappen om het IP-adres van de camera te bevestigen:
- Om het IP-adres weer te geven, sluit u de camera en de videomonitor aan via een HDMI-kabel en gebruikt u de infrarode afstandsbediening om het cameramenu te selecteren → Network Menu (Menu Netwerk) → Bekabelde LAN.
- Start de webapp op een computer, tablet of smartphone met een ander besturingssysteem (Android 12, MacOS, iOS) en controleer het IP-adres in het cameramenu/webmenu.
- Selecteer het cameramenu → Network Menu (Menu Netwerk) → Bekabelde LAN om het IP-adres weer te geven.
- Selecteer web menu (webmenu) → Network Menu (Menu Netwerk) → Bekabelde LAN om het IP-adres weer te geven.