Over deze download

Opmerking: De downloadservice voor LA-EA1 Firmware-upgrade Ver.02 is op 28 februari 2023 beëindigd.

Over deze upgrade (18/11/2010)

Dank u voor uw belangstelling voor de producten van Sony.

Sony heeft kwaliteit en klanttevredenheid hoog in het vaandel staan en biedt daarom deze firmware-update voor de bevestigingsadapter "LA-EA1" aan.

Om de automatische scherpstelling met A-type lenzen (alleen SAM- en SSM-lenzen) te kunnen gebruiken, moet u de ringadapter upgraden met deze firmware.

Raadpleeg het gedeelte 'Download en installatie" op deze pagina voor uitleg over het downloaden en installeren van de firmware-upgrade.

Opmerking: om deze nieuwe functie te gebruiken, moet u de firmware van uw NEX-VG10E camcorder updaten:



Belangrijk:

Als u vragen hebt, over de firmware upgrade, kunt u contact opnemen met Sony



Controleer de firmware-versie van uw bevestigingsadapter

Volg de onderstaande instructies om de firmware-versie van uw bevestigingsadapter te controleren.
Als de firmware-versie Ver.02 of later is, moet u geen upgrade uitvoeren.

  1. Plaats de bevestigingsadapter en de A-type lens op de camcorder en schakel de camcorder in.
  2. Selecteer Menu --> Setup --> Version (Menu - Instellingen - Versie) op de camcorder.
  3. De firmware-versie wordt zoals hieronder weergegeven.

Van toepassing op de volgende modellen

  • LA-EA1 met firmware Ver.01.

Verbeteringen

Dit hulpprogramma upgradet de firmware van de LA-EA1 naar versie 02 en biedt de volgende verbeteringen:

  • Ondersteuning van automatische scherpstelling met A-type lenzen
    De volgende SAM- en SSM-lenzen worden ondersteund*:
    • SAM-lenzen
      • DT18-55mm F3.5-5.6 SAM [SAL1855]
      • 28-75mm F2.8 SAM [SAL2875]
      • DT55-200mm F4-5.6 SAM [SAL55200-2]
      • DT30mm F2.8 Macro SAM [SAL30M28]
      • DT35mm F1.8 SAM [SAL35F18]
      • DT50mm F1.8 SAM [SAL50F18]
      • 85mm F2.8 SAM [SAL85F28]
    • SSM-lenzen
      • Vario-Sonnar T* 16-35mm F2.8 ZA SSM [SAL1635Z]
      • Vario-Sonnar T* 24-70mm F2.8 ZA SSM [SAL2470Z]
      • Distagon T* 24mm F2 ZA SSM [SAL24F20G]
      • 70-200mm F2.8 G [SAL70200G]
      • 70-300mm F4.5-5.6 G SSM [SAL70200G]
      • 70-400mm F4-5.6 G SSM [SAL70400G]
      • 300mm F2.8 G [SAL300F28G]
    * Met een A-type lens zal de automatische scherpstelling trager zijn dan met een E-type lens. Ze duurt ongeveer 2 tot 7 seconden). De snelheid is afhankelijk van de onderwerpen of van de helderheid van de omgeving.

Systeemvereisten

  • Computerhardware
    • Vrije ruimte op de vaste schijf: 200MB of meer
    • RAM: 512MB of meer
  • Stroombron voor de camcorder
    • Volledig opgeladen batterij NP-FV70 / NP-FV100 (apart verkocht)
      of
      Wisselstroomadapter AC-PW10AM

      Opmerking: U mag de upgrade alleen uitvoeren als het batterijpeil overeenkomt met (drie tekens) of meer. Wij raden aan dat u een volledig geladen batterij of de wisselstroomadapter AC-PW10AM gebruikt.
  • Bij uw camcorder meegeleverde USB-kabel

Installeren

Belangrijke opmerkingen:

  • Controleer of de camcorder een geheugenkaart bevat.
  • Gebruik voor het uitvoeren van de firmware-upgrade een volledig opgeladen batterij NP-FV70 / NP-FV100 (apart verkocht) of de wisselstroomadapter AC-PW10AM.
  • Verwijder de batterij of de adapter niet tijdens de upgrade. Het snelle uitvallen van de stroom zou de camcorder onbruikbaar kunnen maken.

Stap 1: download de firmware upgrade tool

  1. Zorg ervoor dat u aangemeld bent als beheerder van de computer.
  2. Lees de afwijzing van aansprakelijkheid en klik op de onderstaande onderstaande knop [Accept] (Aanvaarden).
  3. De download van het bestand [LA-EA1V2_Update1011a.exe] (2,03 MB (2.134.016 bytes)) zal beginnen.
  4. Sla het bestand op het Bureaublad van uw computer op (aanbevolen).

Stap 2: Voer de upgrade van de firmware van uw bevestigingsadapter uit.

  1. Sluit alle geopende toepassingen op de computer af.
  2. Dubbelklik op het gedownloade bestand [LA-EA1V2_Update1011a.exe] om de upgradetool te starten.


    Het venster Firmware Updater wordt weergegeven.

  3. Installeer de bevestigingsadapter en de A-type lens op de camcorder en schakel de camcorder in.
  4. Sluit de camcorder met de meegeleverde USB-kabel aan op de computer.
    Opmerking: Het aansluiten van de camcorder op de computer schakelt het LCD-scherm van de camcorder uit. Ga verder met de volgende stap.
  5. Controleer of het pictogram "Hardware veilig verwijderen" in het systeemvak in de hoek rechts onder van het computerscherm verschijnt.
  6. Klik dan op Next (Volgende) in het venster Firmware Updater. In het venster Firmware Updater verschijnt Figuur 1. Op het LCD-scherm van de camcorder verschijnt Figuur 2.
    Opmerking: U mag de camcorder nu niet meer uitschakelen tot de firmware upgrade voltooid is.

    Figuur 1


    Figuur 2


  7. Controleer of u de schermen van Figuur 1 en 2 ziet en klik op Next (Volgende). De huidige versie en de versie na de upgrade verschijnen links onder op het scherm. (Figuur 3)
  8. Controleer of u het scherm van Figuur 3 ziet en klik op Next (Volgende).

    Wanneer het scherm van Figuur 4 verschijnt, is de upgrade niet nodig. Vol de instructie van het bericht: stop de USB-verbinding en klik op Finish (Beëindigen) Schakel de camcorder uit, verwijder de batterij en/of de wisselstroomadapter, plaats de batterij terug of sluit de adapter weer aan en schakel de camcorder in.

    Figuur 3


    Figuur 4


  9. Klik op het pictogram "Hardware veilig verwijderen" in het systeemvak in de hoek rechts onder van het computerscherm om de USB-verbinding te verbreken, volgens de instructie van Figuur 5.
    Opmerking: Verwijder de USB-kabel niet nadat u de USB-verbinding op de computer hebt verbroken.

    Figuur 5


  10. Druk op het midden van het bedieningswieltje om de camcorder te resetten.


    Opmerking: Het scherm wordt uitgeschakeld wanneer u op de soft-toets drukt. Ga verder met de volgende stap.

  11. Na de reset wordt de verbinding met de camcorder geverifieerd en verschijnt het scherm van Figuur 6.
  12. Klik op Run (Start) om de upgrade van de firmware te starten. Tijdens de transfer (ongeveer 10 seconden) ziet u een voortgangsbalk.
    Opmerking: Schakel de camcorder niet uit en maak de USB-kabel niet los tijdens de upgrade.

    Figuur 6


  13. Wanneer de transfer voltooid is, verschijnt het scherm van Figuur 7. Klik op Finish (Voltooien) en maak de USB-kabel los.

    Figuur 7


  14. De update zal beginnen en u zult Figuur 8 zien.

    Figuur 8

    Tijdens de upgrade ziet u een voortgangsbalk.

  15. Wanneer de upgrade voltooid is, verschijnt het scherm van Figuur 9.

    Figuur 9


  16. Schakel de camcorder uit, verwijder de batterij en/of de wisselstroomadapter, plaats de batterij terug of sluit de adapter weer aan en schakel de camcorder in.
    Opmerking: het is mogelijk dat het scherm van de camera aan blijft tot de batterij verwijderd wordt.

Stap 3: Controleer of de firmware-versie van uw bevestigingsadapter Ver.02 is.

  1. Selecteer Menu --> Setup --> Version (Menu-Instellingen-Versie) op de camcorder.
  2. De firmwareversie wordt zoals onder weergegeven.

Bestandsinfo

Bestandsnaam

  • LA-EA1V2_Update1011a.exe

Bestandsgrootte

  • -