LA-EA1 firmware-upgrade (Windows)
Over deze download
Opmerking: De downloadservice voor LA-EA1 Firmware-upgrade Ver.02 is op 28 februari 2023 beëindigd.
Over deze upgrade (18/11/2010)
Dank u voor uw belangstelling voor de producten van Sony.
Sony heeft kwaliteit en klanttevredenheid hoog in het vaandel staan en biedt daarom deze firmware-update voor de bevestigingsadapter "LA-EA1" aan.
Om de automatische scherpstelling met A-type lenzen (alleen SAM- en SSM-lenzen) te kunnen gebruiken, moet u de ringadapter upgraden met deze firmware.
Raadpleeg het gedeelte 'Download en installatie" op deze pagina voor uitleg over het downloaden en installeren van de firmware-upgrade.
Opmerking: om deze nieuwe functie te gebruiken, moet u de firmware van uw NEX-VG10E camcorder updaten:
Belangrijk:
Als u vragen hebt, over de firmware upgrade, kunt u contact opnemen met Sony
Controleer de firmware-versie van uw bevestigingsadapter
Volg de onderstaande instructies om de firmware-versie van uw bevestigingsadapter te controleren.
Als de firmware-versie Ver.02 of later is, moet u geen upgrade uitvoeren.
- Plaats de bevestigingsadapter en de A-type lens op de camcorder en schakel de camcorder in.
- Selecteer Menu --> Setup --> Version (Menu - Instellingen - Versie) op de camcorder.
- De firmware-versie wordt zoals hieronder weergegeven.
Van toepassing op de volgende modellen
- LA-EA1 met firmware Ver.01.
Verbeteringen
Dit hulpprogramma upgradet de firmware van de LA-EA1 naar versie 02 en biedt de volgende verbeteringen:
- Ondersteuning van automatische scherpstelling met A-type lenzen
De volgende SAM- en SSM-lenzen worden ondersteund*:- SAM-lenzen
- DT18-55mm F3.5-5.6 SAM [SAL1855]
- 28-75mm F2.8 SAM [SAL2875]
- DT55-200mm F4-5.6 SAM [SAL55200-2]
- DT30mm F2.8 Macro SAM [SAL30M28]
- DT35mm F1.8 SAM [SAL35F18]
- DT50mm F1.8 SAM [SAL50F18]
- 85mm F2.8 SAM [SAL85F28]
- SSM-lenzen
- Vario-Sonnar T* 16-35mm F2.8 ZA SSM [SAL1635Z]
- Vario-Sonnar T* 24-70mm F2.8 ZA SSM [SAL2470Z]
- Distagon T* 24mm F2 ZA SSM [SAL24F20G]
- 70-200mm F2.8 G [SAL70200G]
- 70-300mm F4.5-5.6 G SSM [SAL70200G]
- 70-400mm F4-5.6 G SSM [SAL70400G]
- 300mm F2.8 G [SAL300F28G]
- SAM-lenzen
Systeemvereisten
- Computerhardware
- Vrije ruimte op de vaste schijf: 200MB of meer
- RAM: 512MB of meer
- Stroombron voor de camcorder
- Volledig opgeladen batterij NP-FV70 / NP-FV100 (apart verkocht)
of
Wisselstroomadapter AC-PW10AM
Opmerking: U mag de upgrade alleen uitvoeren als het batterijpeil overeenkomt met(drie tekens) of meer. Wij raden aan dat u een volledig geladen batterij of de wisselstroomadapter AC-PW10AM gebruikt.
- Volledig opgeladen batterij NP-FV70 / NP-FV100 (apart verkocht)
- Bij uw camcorder meegeleverde USB-kabel
Installeren
Belangrijke opmerkingen:
- Controleer of de camcorder een geheugenkaart bevat.
- Gebruik voor het uitvoeren van de firmware-upgrade een volledig opgeladen batterij NP-FV70 / NP-FV100 (apart verkocht) of de wisselstroomadapter AC-PW10AM.
- Verwijder de batterij of de adapter niet tijdens de upgrade. Het snelle uitvallen van de stroom zou de camcorder onbruikbaar kunnen maken.
Stap 1: download de firmware upgrade tool
- Zorg ervoor dat u aangemeld bent als beheerder van de computer.
- Lees de afwijzing van aansprakelijkheid en klik op de onderstaande onderstaande knop [Accept] (Aanvaarden).
- De download van het bestand [LA-EA1V2_Update1011a.exe] (2,03 MB (2.134.016 bytes)) zal beginnen.
- Sla het bestand op het Bureaublad van uw computer op (aanbevolen).
Stap 2: Voer de upgrade van de firmware van uw bevestigingsadapter uit.
- Sluit alle geopende toepassingen op de computer af.
- Dubbelklik op het gedownloade bestand [LA-EA1V2_Update1011a.exe] om de upgradetool te starten.
Het venster Firmware Updater wordt weergegeven. - Installeer de bevestigingsadapter en de A-type lens op de camcorder en schakel de camcorder in.
- Sluit de camcorder met de meegeleverde USB-kabel aan op de computer.
Opmerking: Het aansluiten van de camcorder op de computer schakelt het LCD-scherm van de camcorder uit. Ga verder met de volgende stap. - Controleer of het pictogram "Hardware veilig verwijderen" in het systeemvak in de hoek rechts onder van het computerscherm verschijnt.
- Klik dan op Next (Volgende) in het venster Firmware Updater. In het venster Firmware Updater verschijnt Figuur 1. Op het LCD-scherm van de camcorder verschijnt Figuur 2.
Opmerking: U mag de camcorder nu niet meer uitschakelen tot de firmware upgrade voltooid is.
Figuur 1
Figuur 2 - Controleer of u de schermen van Figuur 1 en 2 ziet en klik op Next (Volgende). De huidige versie en de versie na de upgrade verschijnen links onder op het scherm. (Figuur 3)
- Controleer of u het scherm van Figuur 3 ziet en klik op Next (Volgende).
Wanneer het scherm van Figuur 4 verschijnt, is de upgrade niet nodig. Vol de instructie van het bericht: stop de USB-verbinding en klik op Finish (Beëindigen) Schakel de camcorder uit, verwijder de batterij en/of de wisselstroomadapter, plaats de batterij terug of sluit de adapter weer aan en schakel de camcorder in.
Figuur 3
Figuur 4 - Klik op het pictogram "Hardware veilig verwijderen" in het systeemvak in de hoek rechts onder van het computerscherm om de USB-verbinding te verbreken, volgens de instructie van Figuur 5.
Opmerking: Verwijder de USB-kabel niet nadat u de USB-verbinding op de computer hebt verbroken.
Figuur 5 - Druk op het midden van het bedieningswieltje om de camcorder te resetten.
Opmerking: Het scherm wordt uitgeschakeld wanneer u op de soft-toets drukt. Ga verder met de volgende stap. - Na de reset wordt de verbinding met de camcorder geverifieerd en verschijnt het scherm van Figuur 6.
- Klik op Run (Start) om de upgrade van de firmware te starten. Tijdens de transfer (ongeveer 10 seconden) ziet u een voortgangsbalk.
Opmerking: Schakel de camcorder niet uit en maak de USB-kabel niet los tijdens de upgrade.
Figuur 6 - Wanneer de transfer voltooid is, verschijnt het scherm van Figuur 7. Klik op Finish (Voltooien) en maak de USB-kabel los.
Figuur 7 - De update zal beginnen en u zult Figuur 8 zien.
Figuur 8
Tijdens de upgrade ziet u een voortgangsbalk. - Wanneer de upgrade voltooid is, verschijnt het scherm van Figuur 9.
Figuur 9 - Schakel de camcorder uit, verwijder de batterij en/of de wisselstroomadapter, plaats de batterij terug of sluit de adapter weer aan en schakel de camcorder in.
Opmerking: het is mogelijk dat het scherm van de camera aan blijft tot de batterij verwijderd wordt.
Stap 3: Controleer of de firmware-versie van uw bevestigingsadapter Ver.02 is.
- Selecteer Menu --> Setup --> Version (Menu-Instellingen-Versie) op de camcorder.
- De firmwareversie wordt zoals onder weergegeven.
Bestandsinfo
Bestandsnaam
- LA-EA1V2_Update1011a.exe
Bestandsgrootte
- -