Firmware-update Ver.1.02 voor SLT-A99/SLT-A99V (Windows)
Vloeiende weergave van video met een snelheid van 50 beelden per seconde op zowel een via HDMI aangesloten externe monitor als het LCD-scherm van de camera in stand-by tijdens het opnemen van films.
Van toepassing op de volgende modellen
- SLT-A99
- SLT-A99V
Over deze download
- Naam:Firmware-update Ver.1.02 voor SLT-A99 (Macintosh)
- Releasedatum:27/08/2013
- Voordelen en verbeteringen:
- Toevoeging van simultane HDMI-uitvoermodus: in de filmopnamewachtstand kan de camera vloeiende 50fps-video simultaan weergeven op zowel de externe monitor die via HDMI is aangesloten als het LCD-scherm van de camera.
Opmerking: de camera moet in de filmstand staan met [HDMI Info. Display] uitgeschakeld, [Off].
- Toevoeging van simultane HDMI-uitvoermodus: in de filmopnamewachtstand kan de camera vloeiende 50fps-video simultaan weergeven op zowel de externe monitor die via HDMI is aangesloten als het LCD-scherm van de camera.
- Biedt ondersteuning voor de volgende met de "Dual AF"-functie compliante lenzen: SAL24F20Z, SAL85F14Z, SAL135F18Z, SAL70300G, SAL70200G, SAL35F14G, SAL1635Z, SAL100M28, SAL50M28, SAL85F28, SAL300F28G, SAL70400G2, SAL50F14Z
- Biedt ondersteuning voor de volgende met automatische compensatie compliante lenzen: SAL100M28, SAL50M28, SAL85F28, SAL18200, SAL20F28, SAL28F28
Controleer de firmwareversie van uw camera
Volg de onderstaande instructies om de firmwareversie van uw camera te controleren.
Als de firmwareversie Ver.1.02 of later is, hoeft u de update niet uit te voeren.
- Selecteer Menu --> Setup --> Version (Menu-Instellingen-Versie) op de camera.
- De firmwareversie wordt zoals onder weergegeven.
Systeemvereisten
Besturingssystemen
De jongste versie van de firmware-update is compatibel met de meest gebruikte versies van Microsoft Windows:
- Windows® Vista* SP2
- Windows® 7 SP1
- Windows® 8
Opmerkingen:
* Starter-versie wordt niet ondersteund.
Computerhardware
De jongste versie van de firmware-update is compatibel met de volgende hardware:
- Vrije ruimte op de vaste schijf: 200MB of meer
- RAM: 512MB of meer
Opmerking: Sluit alle andere toepassingssoftware voor u de update van de firmware uitvoert. - Stroombron voor de camera
- Volledig opgeladen batterij NP-FM500H
of
Netspanningsadapter AC-PW10AM (apart verkocht)
Opmerking: U mag de update alleen uitvoeren als het batterijpeil overeenkomt met(drie tekens) of meer. Wij raden aan dat u een volledig geladen batterij of de netspanningsadapter AC-PW10AM (apart verkocht) gebruikt.
- Volledig opgeladen batterij NP-FM500H
- Bij uw camcorder meegeleverde USB-kabel
Opmerking: De updatefunctionaliteit wordt niet gegarandeerd met andere USB-kabels.
Downloaden
Belangrijke opmerkingen:
- Gebruik voor het uitvoeren van de firmware-update een volledig opgeladen batterij NP-FM500H of de netspanningsadapter AC-PW10AM (apart verkocht).
- Verwijder de batterij of de netspanningadapter niet tijdens de update. Het snelle uitvallen van de stroom zou de camera onbruikbaar kunnen maken.
- Verwijder de geheugenkaart eerst uit het toestel.
- Bedek de oculairsensoren niet tijdens de update, anders kan het LCD-scherm overschakelen op de viewfinder. Als u niets kunt zien op het LCD-scherm, drukt u op de [knop FINDER / LCD] .
- Zorg dat u aangemeld bent als gebruiker met beheerdersrechten.
- Lees de afstandsverklaring onderaan de pagina en aanvaard de algemene voorwaarden door op het selectievakje te klikken. Klik dan op de knop Download.
- De download van het bestand [Update_SLTA99V102.exe] (78.9 MB (82.755.672 bytes)) zal beginnen.
- Sla het bestand op het Bureaublad van uw computer op (aanbevolen).
Installeren
Start de Firmware Updater
- Sluit alle geopende toepassingen op de computer af.
- Dubbelklik op het gedownloade bestand [Update_SLTA99V102.exe] om de Firmware Updater te starten.
Het venster Firmware Updater wordt weergegeven. - Volg de instructies op het Firmware Updater-venster: selecteer Menu --> Setup --> USB Connection (Menu-Instellingen-USB-verbinding) op de camera en controleer of Mass Storage (Massagopslag) geselecteerd is.
Als een andere modus dan Mass Storage geselecteerd is, moet u Mass Storage selecteren. - Verwijder de geheugenkaart uit de camera, als u dit nog niet had gedaan.
- Sluit de camera met de meegeleverde USB-kabel aan op de computer.
Opmerking: USB Mode (USB-modus) verschijnt op het LCD-scherm van de camera. - Controleer of het pictogram "Hardware veilig verwijderen"
in het systeemvak in de hoek rechts onder van het computerscherm verschijnt.
- Klik dan op Next (Volgende) in het venster Firmware Updater. In het venster Firmware Updater verschijntFiguur 1. Op het LCD-scherm van de camera verschijnt Figuur 2.
- Als u op Next (Volgende) klikt, mag u de oculairsensoren niet bedekken ( op Figuur 2.1) tijdens de update; anders kan het LCD-scherm overschakelen op de viewfinder. Als u niets kunt zien op het LCD-scherm, drukt u op de [knop FINDER / LCD] ( op Figuur 2.1).
- Als Figuur 2 niet op het LCD-scherm van de camera verschijnt, koppelt u de USB-kabel los van de camera, en gaat u verder met de "Herstelprocedure" onderaan de pagina.
Figuur 1 Figuur 2 Figuur 2.1 - Controleer of u de schermen van Figuur 1 en 2 ziet en klik op Next (Volgende). De huidige versie en de versie na de update verschijnen links onder op het scherm. (Figuur 3)
- Controleer of de huidige versieVer.1.01 or loweris, en klik op Next.
Wanneer het scherm van Figuur 4verschijnt, is de update niet nodig. Volg de instructie van het bericht: stop de USB-verbinding en klik op Finish (Beëindigen). Schakel de camera uit, verwijder de batterij en/of de netspanningsadapter, plaats de batterij terug of sluit de adapter weer aan en schakel de camera in.
Figuur 3: De update is vereist.
Figuur 4: De update is niet vereist. - Klik op het pictogram "Hardware veilig verwijderen"
in het systeemvak in de hoek rechts onder van het computerscherm om de USB-verbinding te verbreken, volgens de instructie van Figuur 5.
Opmerking: Verwijder de USB-kabel niet nadat u de USB-verbinding op de computer hebt verbroken.
Figuur 5 - Druk op het midden van de [Bedieningsknop] om de camera te resetten.
Opmerking: Het scherm wordt uitgeschakeld wanneer u op het midden van de [Bedieningsknop] drukt. Ga verder met de volgende stap. - Klik op Next (Volgende) op het venster Firmware Updater (Figuur 5).
- Na de reset wordt de verbinding met de camera geverifieerd en verschijnt het scherm van Figuur 6.
- Klik op Run (Uitvoeren) om de update te starten. Tijdens de update (die ongeveer 5 minuten duurt), ziet u een voortgangsbalk.
Opmerking: Schakel de camera niet uit en maak de USB-kabel niet los tijdens de update.
Figuur 6 - Wanneer de update voltooid is, verschijnt het scherm vanFiguur 7. Klik op Finish (Voltooien) en maak de USB-kabel los.
Figuur 7 - Schakel de camera uit, verwijder de batterij en/of de netspanningsadapter, plaats de batterij terug of sluit de adapter weer aan en schakel de camera in.
Controleer of de firmwareversie van uw camera Ver.1.02. is.
- Selecteer Menu --> Setup --> Version (Menu-Instellingen-Versie) op de camera.
- De firmwareversie wordt zoals onder weergegeven.
Herstelprocedure
Als de USB-verbinding niet geslaagd is, volgt u de onderstaande instructies:
- Schakel de camera IN.
- Druk tegelijkertijd op de knoppen MENU, Playback en MOVIE (menu-afspelen-film).
- Schakel de camera UIT terwijl u deze knoppen ingedrukt houdt.
- Laat de knoppen los en wacht meer dan 30 seconden.
- Druk opnieuw tegelijkertijd op de knoppen MENU, Playback en MOVIE (menu-afspelen-film).
- Schakel de camera nu IN, terwijl u deze knoppen ingedrukt houdt.
- Laat de knoppen los.
Nadat u de bovenstaande procedure hebt uitgevoerd, probeert u opnieuw te updaten vanaf Stap 2.3.