Artikel-ID : 00169998 / Laatst gewijzigd : 30-03-2021Afdrukken

Welke methoden of opties zijn er beschikbaar voor de overdracht van foto's vanaf een geheugenkaart naar een computer?

    Er zijn verschillende manieren om foto's over te dragen van een geheugenkaart naar een computer. Als de computer een ingebouwde geheugenkaartsleuf heeft, kan de geheugenkaart direct in de computer worden geplaatst. Voor computers die geen ingebouwde geheugenkaartsleuf hebben, zijn er verschillende soorten adapters verkrijgbaar waarmee geheugenkaarten kunnen worden verbonden met de computer.

    De volgende soorten geheugenkaartadapters zijn verkrijgbaar:

    • USB-poortadapter
    • Pc-kaartadapter
    • Parallelle-poortadapter (voor gebruik in combinatie met een pc-kaartadapter).

    OPMERKING:

    Nadat de geheugenkaart in de computer is geplaatst of de geheugenkaartlezer met de computer is verbonden, kunnen de foto's worden gekopieerd door de instructies te volgen die op het scherm van de computer worden weergegeven, of door het volgende te doen:

    1. Klik op de computer op Start.
    2. Klik op Computer.
    3. Klik op het pictogram van het station dat de geplaatste geheugenkaart voorstelt.
    4. Klik op de map DCIM.
    5. Klik op de map 100MSDCF.

      OPMERKINGEN:

      • Het getal in de mapnaam kan variëren, maar de naam eindigt altijd op MSDCF.
      • Na het openen van de map wordt er een lijst met fotobestanden weergegeven.
    6. Gebruik de computermuis om de fotobestanden naar het bureaublad van de computer (of een andere gewenste locatie) te slepen.