Van toepassing op model
Deze informatie geldt voor de volgende modellen:
- SRS-XE200
- SRS-XE300
- SRS-XG300
BELANGRIJK: Dit bestand is alleen voor gebruik met vastgelegde modellen. Niet alle modellen worden in alle landen/regio's verkocht.
Opmerking voordat u bijwerkt
Lees deze sectie voordat u begint met bijwerken.
Deze update maakt gebruik van de Sony | Music Center-app. Raadpleeg deze pagina voor de updateprocedure.
Over deze download
Voordelen en verbeteringen
- Verbetert beveiligde communicatie
Eerdere voordelen en verbeteringen
De volgende voordelen en verbeteringen zijn ook opgenomen in deze update.
- Verbetert de compatibiliteit en connectiviteit van het apparaat bij gebruik van de Party Connect-functie
- Voegt een nieuwe methode toe voor het toevoegen van compatibele apparaten aan de Party Connect-functie via bewerkingen op het apparaat
- Verbetert de compatibiliteit met pas toegevoegde apparaten die compatibel zijn met Party Connect
- Verbetert de connectiviteit bij gebruik van de Party Connect-functie
- Verbetert de connectiviteit en het behoud van de Geluidsinstellingen
Systeemvereisten
- Een Android-apparaat (ver. 9.0 of nieuwer) of een iPhone/iPad/iPod touch (iOS 15.0 of nieuwer)
- Een actieve internetverbinding
- De nieuwste versie van de Sony | Music Center-app moet zijn geïnstalleerd.
- De speakers moeten verbonden zijn met uw Android-apparaat of iPhone/iPad/iPod touch
Bestandsinfo
- Naam voor SRS-XG300: Firmware-update naar 3900 voor SRS-XG300
- Naam voor SRS-XE200: Firmware-update naar 4800 voor SRS-XE200
- Naam voor SRS-XE300: Firmware-update naar 4800 voor SRS-XE300
- Versie voor SRS-XG300: 3900
- Versie voor SRS-XE200: 4800
- Versie voor SRS-XE300: 4800
- Grootte voor SRS-XG300: 1.55 MB (1 626 656 bytes)
- Grootte voor SRS-XE200: 1.37 MB (1 438 944 bytes)
- Grootte voor SRS-XE300: 1.36 MB (1 430 768 bytes)
- Releasedatum: 18-12-2025
Voorbereiding
De firmwareversie controleren
Als de weergegeven versie 4700 of lager (SRS-XE200/SRS-XE300) is of 3800 of lager (SRS-XG300), raden we ten zeerste aan om de firmware bij te werken.
Als u twijfelt, kunt u gemakkelijk controleren welke firmwareversie u momenteel hebt:
U kunt de firmwareversie als volgt controleren:
- Schakel de speaker in.
- Start de Sony | Music Center-app.
- Koppel uw speaker met de Sony | Music Center-app.
- Selecteer Settings (Instellingen).
- Selecteer System (Systeem).
- Controleer de firmwareversie.
Belangrijke kennisgeving
- Schakel de speaker niet uit tijdens het downloaden van updates, overbrengen van gegevens of bijwerken van de firmware. Als u dit doet, werkt de speaker mogelijk niet meer.
- Voer de update niet uit op een locatie waar het Wi-Fi-signaal instabiel is, zoals in een trein, op een plek waar Wi-Fi-signalen overbelast worden of in de buurt van een magnetron, draadloze telefoon of een ander apparaat dat gebruikmaakt van radiogolven op de 2,4 GHz-bandfrequentie.
- Zorg ervoor dat zowel uw Android-apparaat of iPhone/iPadíPod toch en de speaker volledig zijn opgeladen.
- Controleer of de speaker via de netadapter (SRS-XG300) of USB-netadapter (SRS-XE200/SRS-XE300) op een stopcontact is aangesloten voordat u de update start.
- Koppel alle andere Bluetooth-apparaten, zoals draagbare apparaten en smartwatches, los van uw Android-apparaat of iPhone/iPad/iPod touch voordat u de update start.
Voordat u de upgrade uitvoert
- Na de update kan de firmware niet worden teruggezet naar een eerdere versie.
- Voor Android-apparaten duurt de updateprocedure ongeveer 4 minuten (SRS-XG300/SRS-XE200/SRS-XE300).
- Voor iPhone/iPod Touch-apparaten duurt de updateprocedure ongeveer 10 minuten (SRS-XG300/SRS-XE300) of 9 minuten (SRS-XE200).
- Afhankelijk van radiogolven in de omgeving en uw Android-apparaat of iPhone/iPad/iPod touch kan de voltooiing meer tijd in beslag nemen.
Downloaden en installeren
Volg onderstaande procedure om de speaker bij te werken:
- Download de gegevens van de server naar het Android-apparaat of de iPhone/iPad/iPod touch.
- Draag de gegevens van uw Android-apparaat of iPhone/iPad/iPod touch over naar de luidspreker.
- Voltooi de update met de speaker.
Stap 1: De update installeren
- Sluit aan op een voedingsbron.
- SRS-XE200/SRS-XE300
Gebruik de USB-netadapter en de meegeleverde USB Type-C®-kabel om de DC IN 5V-poort van de speaker aan te sluiten op een voedingsbron. - SRS-XG300
Sluit de meegeleverde netadapter aan op de DC IN 5V-poort van de speaker en op een stopcontact.
- SRS-XE200/SRS-XE300
- Schakel de speaker in.
- Start de Sony | Music Center-app.
- Koppel uw speaker met de Sony | Music Center-app.
- Het volgende scherm wordt weergegeven wanneer de verbinding tot stand is gekomen.
Als er een toepasselijke update is, wordt het bericht Update the software of the speaker. (Software van de speaker bijwerken) weergegeven. Druk op More Info (meer informatie) om verder te gaan.
- Controleer of versie 3900 (SRS-XG300) of 4800 (SRS-XE200/SRS-XE300) wordt weergegeven en druk vervolgens op OK om de update te starten.
- Zodra het downloaden is gestart, wordt het volgende scherm automatisch weergegeven nadat het downloaden is voltooid.
- Zodra de overdracht is gestart, wordt het volgende scherm automatisch weergegeven nadat de overdracht is voltooid.
Opmerking: Schakel uw speakers niet uit tijdens het downloaden van updates, overdragen van gegevens of bijwerken van de firmware. Anders werken de speakers mogelijk niet meer. - Druk op OK wanneer de software-update is voltooid.
- Als het scherm niet wordt weergegeven, controleert u in stap 2 of de versie is geüpgraded:Controleer of de update succesvol was in de sectie hieronder.
- De speaker wordt automatisch uitgeschakeld wanneer de software-update is voltooid.
Stap 2: Controleer of de update geslaagd is
Controleer na de update of de nieuwe versie correct is geïnstalleerd door de stappen in De firmwareversie controleren te doorlopen.
Als de aangeduide firmwareversie 3900 (SRS-XG300) of 4800 (SRS-XE200/SRS-XE300) is, is de upgrade geslaagd.
Vragen en antwoorden
Er wordt een foutmelding over de update weergegeven.
Voer de volgende stappen uit:
- Druk op OK.
- Start de speaker opnieuw op (schakel uit en weer in).
- Start de Sony | Music Center-app opnieuw op nadat u de speaker opnieuw hebt opgestart en voer de update opnieuw uit.
Controleer de firmwareversie, ook al is de update mislukt. Als de weergegeven versie 3900 (SRS-XG300) of 4800 (SRS-XE200/SRS-XE300) is, is de firmware-update geslaagd. Als dit niet het geval is, start u de firmware-update opnieuw. U kunt de versie controleren bij de instellingen in de Sony | Music Center-app. Voor meer informatie over hoe u de versie kunt controleren, kunt u terecht bij de sectie Check the firmware version (Firmwareversie controleren) op deze pagina.