Artikel-ID : 00357619 / Laatst gewijzigd : 22-06-2026Afdrukken

Zelfhulpcentrum voor koptelefoons

Geen stroom, batterij, Bluetooth koppelingsproblemen, Geen geluid, Geluid van slechts één kant, Audio- en ruisonderdrukking, Problemen met de microfoon, Fysieke schade, Ontbrekende onderdelen

    Selecteer het onderwerp dat het meest overeenkomt met het probleem dat u momenteel ondervindt, voor stapsgewijze probleemoplossing.

    Als u een probleem ondervindt dat hieronder niet wordt vermeld, kunt u proberen uw hoofdtelefoon te resetten/initialiseren via De draadloze hoofdtelefoon resetten of initialiseren.

    U kunt uw zoekopdracht ook invoeren in de zoekbalk op de hoofdpagina van de Sony-supportwebsite.

    Tips:
    1. Lees hoe u de duurzaamheid van uw hoofdtelefoon of de verbinding met andere apparaten kunt verbeteren met onze handleiding Aan de slag met Sony Bluetooth-hoofdtelefoons.
    2. Voor WF-1000XM4: als de aanraaksensor onverwacht werkt, raadpleeg dan De aanraaksensor werkt onverwacht, ook al raak ik deze niet aan.

    Voor informatie over de garantie selecteert u uw land/regio op de pagina Garantie-informatie.

    Dit artikel is automatisch vertaald. In machinevertalingen wordt geen rekening gehouden met context en de vertalingen vormen daardoor misschien niet een perfecte weerspiegeling van de Engelse tekst.